قوانین و مقررات انتشارات سیمرغ خراسان

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام اینترنتی درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات انتشارات سیمرغ خراسان اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان استفاده می‏‌کنید و سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید، ارتباطات با شما به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیلی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های انتشارات سیمرغ خراسان از طریق آن صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد وبسایت شرکت انتشارات سیمرغ خراسان برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید.

سیاست‏‌ رعایت حریم شخصی
وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت انتشارات سیمرغ خراسان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از مطالب یا خدمات وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان ، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان جزئی از اموال وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان محسوب می‏‌شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این وبسایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان محفوظ می‏‌دارد. علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات و هر گونه استفاده از مشتقات و وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان و یا هر یک از خدمات، یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از روش‌‏های جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان محفوظ است.

عضویت
عضویت در وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان رایگان است. با عضویت در این وبسایت ، می توانید آگهی محصولات خود را با پرداخت هزینه مشخص شده در سایت منتشر نمایید. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
پایگاه رسمی این سایت simorghekhorasan.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌ها و شماره تماس‌های رسمی و تایید شده در این سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت انتشارات سیمرغ خراسان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از مورد ذکر شده ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از طریق اطلاعات تماس در صفحه ی تماس با ما این کار را انجام دهند.
وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

ثبت و پردازش  آگهی
کلیه آگهی‌های ثبت شده پس از ثبت، توسط پشتیبانی انتشارات سیمرغ خراسان بررسی و تایید می‌گردند.
کاربران باید هنگام ثبت نام ، فرم را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ثبت نام کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج شماره موبایل، نام و ایمیل مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.  انتشارات سیمرغ خراسان میتواند در هر زمان و به صلاحدید خود هزینه‌های مربوطه را تغییر دهد .

پشتیبانی
با ثبت نام در انتشارات سیمرغ خراسان، از خدمات پشتیبانی انتشارات سیمرغ خراسان بهره مند خواهید شد.

ارتباطات و دیدگاه ها
نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی انتشارات سیمرغ خراسان درباره محتویات نظر نیست. جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است نظردهندگان مطالب غیر ضروری را در دیدگاه خود حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نظرشان لحاظ کنند. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید. “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد. کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک جهت فرستادن کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند. تنها نظراتی که مرتبط با موضوع مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با مطلب خودداری نمایید. کاربران می‌توانند نظر خود از وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان را در هر قسمتی از سایت با رعایت ادب و احترام ابراز کنند. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

محتوا
وبسایت انتشارات سیمرغ خراسان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی مطالب خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
وب ‏‌سایت انتشارات سیمرغ خراسان هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و این مجموعه تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.